Продукція > L-COM > AMHN515C19-15-10F
AMHN515C19-15-10F
AMHN515C19-15-10F L-Com
AMHN515C19_15_15F_2D.pdf
Виробник: L-Com
AC Power Leads HG N5-15P to C19, Antimicrobe Jkt, 15 A, 10ft
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HG N5-15P TO C19, ANTIMICROBE JK, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: NEMA N5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C