AMI-22-12-1
AMI-22-12-1 Altran Magnetics, LLC
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 700µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 12 A
на замовлення 105 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 12 A.