AMI-22B-10-1
AMI-22B-10-1 Altran Magnetics, LLC
AMI22-XX_AMI_Rev6.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 800µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 10 A
на замовлення 101 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 800µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 10 A.