AMI-23A-16-1
AMI-23A-16-1 Altran Magnetics, LLC
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 4mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Applications: Safety
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 16 A
на замовлення 59 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Applications: Safety, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 16 A.