AMI-27-25-6
AMI-27-25-6 Altran Magnetics, LLC
AMI27-XX_AMI_Rev6.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 25A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 4mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 25 A
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 25A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 25 A.