AMI-27B-16-1
AMI-27B-16-1 Altran Magnetics, LLC
AMI27-XX_AMI_Rev6.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 5.6mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 5.6mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Applications: Medical, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.