AMI-29-16-3 Altran Magnetics, LLC
AMI29-XX_AMI_Rev6.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 8mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect, Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 8mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 16 A.