AMI-M11D-1-10-B-2
AMI-M11D-1-10-B-2 Altran Magnetics, LLC
AMI_M11D_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 495µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 10 A
на замовлення 107 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 495µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 10 A.