AMI-M11J-3-10-B-1
AMI-M11J-3-10-B-1 Altran Magnetics, LLC
AMI_M11J-M11L-M11M_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 495µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
на замовлення 141 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 495µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.