AMI-M11P-6-20-C
AMI-M11P-6-20-C Altran Magnetics, LLC
AMI_M11P-M11Q-M11R_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 6.06mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Threaded Post (10-32)
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 6.06mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Threaded Post (10-32), Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.