AMI-M11UD-1-16-B Altran Magnetics, LLC
AMI-M11U_V_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 540µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 540µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 16 A.