AMI-M12A-6-15-C Altran Magnetics, LLC
AMI_M12A_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Threaded Post (8-32)
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 15 A
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Threaded Post (8-32), Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 15 A.