AMI-M12A-6-30-C
AMI-M12A-6-30-C Altran Magnetics, LLC
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: POWER LINE EMI FILTER 30A 250VAC
Packaging: Box
Inductance: 880µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Threaded Post (10-32)
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER LINE EMI FILTER 30A 250VAC, Packaging: Box, Inductance: 880µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Threaded Post (10-32), Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.