AMI-M12P-1-15-A Altran Magnetics, LLC
AMI_M12O-M12P_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 5.07mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 15 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 5.07mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 15 A.