AMI-M12R-1-20-B-2 Altran Magnetics, LLC
AMI-M12R-S_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 880µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 880µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.