AMI-M12X-6-15-D Altran Magnetics, LLC
AMI_M12W-M12X-M12Y_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 15 A
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 15 A.