AMI-M31NA-6A-16-D Altran Magnetics, LLC
AMI-M31NA_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 1.2mH
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Threaded Post (8-32)
Applications: General Purpose
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 1.2mH, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Threaded Post (8-32), Applications: General Purpose, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 16 A.