AMI-M31NB-10-110-E
AMI-M31NB-10-110-E Altran Magnetics, LLC
AMI-M31NB_Series_edited_kglr3j.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Applications: General Purpose
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 110 A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Applications: General Purpose, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 110 A.