AMI-M32A-10-16-E-2
AMI-M32A-10-16-E-2 Altran Magnetics, LLC
AMI-32A_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 16 A
на замовлення 34 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Threaded Post (8-32), Applications: General Purpose, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 16 A.