Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMRU000404201R5MB1
AMRU000404201R5MB1
AMRU000404201R5MB1 Pulse Electronics
AMRU000404201R5MB1
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 46mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 46mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 4 A.