Продукція > NETPOWER > AMS3G150-20H3
AMS3G150-20H3
AMS3G150-20H3 NetPower
AMS3G%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: AC/DC CONVERTER 15V 20W
Packaging: Tray
Package / Case: 9-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 2.76" L x 1.89" W x 0.93" H (70.0mm x 48.0mm x 23.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 20W, Packaging: Tray, Package / Case: 9-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 2.76" L x 1.89" W x 0.93" H (70.0mm x 48.0mm x 23.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1.