AN78L18M
AN78L18M Panasonic Electronic Components
AN78Lxx%2C%20AN78LxxM%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: IC REG LINEAR 18V 100MA 3-HSIP
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-243AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 3.5 mA
Voltage - Input (Max): 40V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 3-HSIP
Voltage - Output (Min/Fixed): 18V
Part Status: Obsolete
PSRR: 46dB (120Hz)
Protection Features: Over Current, Over Temperature
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 18V 100MA 3-HSIP, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-243AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 3.5 mA, Voltage - Input (Max): 40V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 3-HSIP, Voltage - Output (Min/Fixed): 18V, Part Status: Obsolete, PSRR: 46dB (120Hz), Protection Features: Over Current, Over Temperature.