AN80M27RSP
AN80M27RSP Panasonic Electronic Components
AN80MxxRSP Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: IC REG LINEAR 2.7V 500MA SP-5SUA
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 3 mA
Voltage - Input (Max): 14V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SP-5SUA
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.7V
Control Features: Enable
PSRR: 58.8dB (120Hz)
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.7V 500MA SP-5SUA, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 3 mA, Voltage - Input (Max): 14V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SP-5SUA, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.7V, Control Features: Enable, PSRR: 58.8dB (120Hz), Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.