ANCH50-12S
ANCH50-12S ARCH Electronics Corp
ANCH50
Виробник: ARCH Electronics Corp
Description: AC/DC CONVERTER 12V
Features: OVP, SCP
Packaging: Retail Package
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.92" L x 1.85" W x 0.91" H (74.2mm x 47.0mm x 23.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, IEC, UL
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 4.167A
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V, Features: OVP, SCP, Packaging: Retail Package, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.92" L x 1.85" W x 0.91" H (74.2mm x 47.0mm x 23.1mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, IEC, UL, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 4.167A, Voltage - Output 1: 12V.