ANPD060-25 Panasonic Industrial Automation Sales
PD60,65.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: 2D CODE READER CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Features: Guide Light (Red)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: 2D Code Reader
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: USB
Voltage - Supply: 24VDC
Sensor Type: CMOS
Resolution: 0.1MP, 352 x 288 (101,376 Pixels)
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Light Source: Integrated (White)
Visual Field (Max): 25.0mm x 20.0mm
Installation Distance: 200.0mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2D CODE READER CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Features: Guide Light (Red), Mounting Type: Chassis Mount, Type: 2D Code Reader, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: USB, Voltage - Supply: 24VDC, Sensor Type: CMOS, Resolution: 0.1MP, 352 x 288 (101,376 Pixels), Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Light Source: Integrated (White), Visual Field (Max): 25.0mm x 20.0mm, Installation Distance: 200.0mm.