Продукція > LPRS > ANT-SS433
ANT-SS433
ANT-SS433 LPRS
ant_ss433_antenna_datasheet_v1.3.pdf
Виробник: LPRS
Antennas 433MHz, 50W Omni 1/4 wave 55mm x 10mm
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис ANT-SS433 LPRS