AO738H220V
AO738H220V SRA Soldering Products
tds-ao738h220v.pdf
Виробник: SRA Soldering Products
Description: AOYUE 738H PROFESSIONAL WORKSTAT
Packaging: Box
Voltage - Output: 24V
Voltage - Input: 220V
Temperature Range: 212°F ~ 896°F (100°C ~ 480°C)
Type: Rework (Hot Air)
Control/Display Type: Digital
Wattage: 600W
Supplied Iron, Tweezer, Handle: B018
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AOYUE 738H PROFESSIONAL WORKSTAT, Packaging: Box, Voltage - Output: 24V, Voltage - Input: 220V, Temperature Range: 212°F ~ 896°F (100°C ~ 480°C), Type: Rework (Hot Air), Control/Display Type: Digital, Wattage: 600W, Supplied Iron, Tweezer, Handle: B018, Number of Channels: 1.