AO866220V
AO866220V SRA Soldering Products
tds-ao866-220V.pdf
Виробник: SRA Soldering Products
Description: 866 ALL IN1 DIGITAL HOT AIR REWO
Packaging: Box
Features: Auto Off, Internal Vacuum Pump
Voltage - Output: 24V
Voltage - Input: 220V
Temperature Range: 392°F ~ 896°F (200°C ~ 480°C)
Type: Rework (Hot Air)
Includes: Heat Resistant Pad, Hot Air Nozzle, Power Cord
Workstand: 2660
Control/Display Type: Digital
Base Unit: 866
Plug Type: Included, Not Specified
Wattage: 400W
Supplied Iron, Tweezer, Handle: Included, Not Specified
Supplied Tips/Nozzles: Included, Not Specified
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 866 ALL IN1 DIGITAL HOT AIR REWO, Packaging: Box, Features: Auto Off, Internal Vacuum Pump, Voltage - Output: 24V, Voltage - Input: 220V, Temperature Range: 392°F ~ 896°F (200°C ~ 480°C), Type: Rework (Hot Air), Includes: Heat Resistant Pad, Hot Air Nozzle, Power Cord, Workstand: 2660, Control/Display Type: Digital, Base Unit: 866, Plug Type: Included, Not Specified, Wattage: 400W, Supplied Iron, Tweezer, Handle: Included, Not Specified, Supplied Tips/Nozzles: Included, Not Specified, Part Status: Active.