AO888A220V
AO888A220V SRA Soldering Products
tds-ao888a-220V.pdf
Виробник: SRA Soldering Products
Description: 888A 2 IN 1 DIGITAL HOT AIR REWO
Packaging: Box
Features: Switchable Heating Zone
Voltage - Output: 24V
Voltage - Input: 220V
Type: Rework (Hot Air), Soldering
Includes: Hot Air Nozzle, Sponge, Power Cord
Control/Display Type: Digital
Base Unit: 888
Plug Type: European Style Plug
Wattage: 60W
Supplied Iron, Tweezer, Handle: Included, Not Specified
Supplied Tips/Nozzles: Included, Not Specified
Part Status: Active
Number of Channels: 2
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 888A 2 IN 1 DIGITAL HOT AIR REWO, Packaging: Box, Features: Switchable Heating Zone, Voltage - Output: 24V, Voltage - Input: 220V, Type: Rework (Hot Air), Soldering, Includes: Hot Air Nozzle, Sponge, Power Cord, Control/Display Type: Digital, Base Unit: 888, Plug Type: European Style Plug, Wattage: 60W, Supplied Iron, Tweezer, Handle: Included, Not Specified, Supplied Tips/Nozzles: Included, Not Specified, Part Status: Active, Number of Channels: 2.