AOC4700BTFG4
AOC4700BTFG4 Antenna Technologies Limited Company
AOC4700BTFG4.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 4700 MHZ OMNI ANTENNA
Packaging: Box
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 4.4GHz ~ 5GHz
Gain: 4dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2.1
Frequency (Center/Band): 4.7GHz
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700 MHZ OMNI ANTENNA, Packaging: Box, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 4.4GHz ~ 5GHz, Gain: 4dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2.1, Frequency (Center/Band): 4.7GHz, Part Status: Active.