Продукція > ETA-USA > AOFD-120-48
AOFD-120-48
AOFD-120-48 ETA-USA
aofd120_2-274955.pdf
Виробник: ETA-USA
DIN Rail Power Supplies 120W 48V 2.5A Din Rail Mount
Написати відгук