Продукція > ETA-USA > AOFD-180-48
AOFD-180-48
AOFD-180-48 ETA-USA
aofd180_2-315749.pdf
Виробник: ETA-USA
DIN Rail Power Supplies 180W 48V 2.5A Din Rail Mount
Написати відгук