AOFD-30-24
AOFD-30-24 ETA-USA
aofd30_2-275014.pdf
Виробник: ETA-USA
DIN Rail Power Supplies 30W 24V 1.3A Din Rail Mount
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук