Продукція > ETA-USA > AOLL1-60-12AD
AOLL1-60-12AD
AOLL1-60-12AD ETA-USA
aoll1-60_2-274856.pdf
Виробник: ETA-USA
LED Power Supplies 60W 12V 6.4A LED Driver Adj Output
Написати відгук