AOPS30-12
AOPS30-12 ETA-USA
AOPS30.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Packaging: Retail Package
Power (Watts): 30W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.42" H (99.0mm x 82.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, UR
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2.5 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W, Packaging: Retail Package, Power (Watts): 30W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.42" H (99.0mm x 82.0mm x 36.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, UR, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2.5 A.