AOPS600-28
AOPS600-28 ETA-USA
AOPS600.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 28V 588W
Power (Watts): 588W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.48" L x 3.62" W x 4.72" H (190.0mm x 92.0mm x 120.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, FCC, UR
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 28V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 21 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 28V 588W, Power (Watts): 588W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.48" L x 3.62" W x 4.72" H (190.0mm x 92.0mm x 120.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, FCC, UR, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 28V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 21 A.