AOYUE 900M-T-0.2RB (жало для паяльника)
Tips.pdf
Код товару: 17579
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: AOYUE
Категорія: Жало (насадка) для паяльника на паяльних станціях
Опис: Жало загнуте (15 мм, 30 °, 4 мм, контактна поверхня 2 мм. На нагрівач 4мм
Тип жала: 900M-T
Форма жала: Конус
Розмір кінчика жала: 0,2 mm
у наявності 19 шт:
5 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
4 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується 30 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
AOYUE 900M-TK (жало для паяльника)
Tips.pdf
Виробник: AOYUE
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Насадки, жала
Опис: Жало "ніж" (45 °, 15мм, діаметр 5мм)
Тип жала: 900M-T
Форма жала: Ніж
Розмір кінчика жала: 5 mm
у наявності: 337 шт
275 шт - склад
19 шт - РАДІОМАГ-Київ
17 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Харків
16 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
AOYUE 900M-T-0.5C (жало для паяльника)
1 Додати до обраних Обраний товар
Опис: Односторонній зріз (45 °, 15мм, діаметр зрізу 0,5 мм
Форма жала: Скошений циліндр
Розмір кінчика жала: 0,5 mm
у наявності: 65 шт
20 шт - склад
12 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
18 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 100 шт
AOYUE 900M-T-1.5CF (жало для паяльника)
Опис: Жало, односторонній зріз (60 °, 15мм, діаметр зрізу 1,5 мм)
Форма жала: Скошений циліндр
Розмір кінчика жала: 1,5 mm
у наявності: 127 шт
97 шт - склад
9 шт - РАДІОМАГ-Київ
13 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
7 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 100 шт
AOYUE 900M-T-S3 (жало для паяльника)
3 Додати до обраних Обраний товар
Опис: Жало, двосторонній зріз (19мм, діаметр зрізу 5,2 мм)
Форма жала: Викрутка
Розмір кінчика жала: 5,2 mm
товару немає в наявності
очікується: 200 шт
AOYUE 900M-TR (жало для паяльника)
2 Додати до обраних Обраний товар
Опис: Жало для дрібних SMD (17мм, радіус 4,2мм, розріз 3,2 мм)
Форма жала: Слот
Розмір кінчика жала: 3,2 mm