AP-2000-10-0-25MM TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: AP-2000-10-0-25MM
Packaging: Box
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.082' (25.00mm, 0.98")
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Shrinkage Ratio: 1.5 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.394" (10.01mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.315" (8.00mm)
Recovered Wall Thickness: 0.040" (1.02mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AP-2000-10-0-25MM, Packaging: Box, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.082' (25.00mm, 0.98"), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Shrinkage Ratio: 1.5 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.394" (10.01mm), Inner Diameter - Recovered: 0.315" (8.00mm), Recovered Wall Thickness: 0.040" (1.02mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C).