AP-2000-107-0-107MM
AP-2000-107-0-107MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: AP-2000-107-0-107MM
Features: Adhesive Lined
Packaging: Box
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.351' (107.00mm, 4.21")
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.748" (19.00mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.291" (7.40mm)
Recovered Wall Thickness: 0.056" (1.42mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 60 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AP-2000-107-0-107MM, Features: Adhesive Lined, Packaging: Box, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.351' (107.00mm, 4.21"), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Shrinkage Ratio: 3 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.748" (19.00mm), Inner Diameter - Recovered: 0.291" (7.40mm), Recovered Wall Thickness: 0.056" (1.42mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 60 Months.