AP-USDC16GE239-DTM
AP-USDC16GE239-DTM Apacer Memory America
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 16GB MLC SATA III 1.2V-3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.2V, 1.8V, 3.3V
Current - Max: 360mA
Speed - Read: 315MB/s
Speed - Write: 160MB/s
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Написати відгук
Description: SSD 16GB MLC SATA III 1.2V-3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.2V, 1.8V, 3.3V, Current - Max: 360mA, Speed - Read: 315MB/s, Speed - Write: 160MB/s, Part Status: Discontinued at Digi-Key.