AP-USDC16GE249-KTM1 Apacer Memory America
uSDC-M_Plus_15nm.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 16GB SLIM-SATA MLC SATAIII
Packaging: Tray
Size / Dimension: 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.2V, 1.8V, 3.3V
Current - Max: 355mA (Typ)
Form Factor: Slim-SATA
Speed - Read: 245MB/s
Speed - Write: 170MB/s
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: SSD 16GB SLIM-SATA MLC SATAIII, Packaging: Tray, Size / Dimension: 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.2V, 1.8V, 3.3V, Current - Max: 355mA (Typ), Form Factor: Slim-SATA, Speed - Read: 245MB/s, Speed - Write: 170MB/s, Part Status: Obsolete.