AP031A220JQT2A
AP031A220JQT2A AVX Corporation
APS-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 22PF 100V NP0 0603
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 22pF C0G 0603 5% Tol.
Інші пропозиції AP031A220JQT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP031A220JQT2A AP031A220JQT2A Виробник : AVX aps-1799.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 22pF C0G 0603 5% Tol