AP031C102KQT2A
AP031C102KQT2A AVX Corporation
APS-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF X7R 0603 10% Tol.
Інші пропозиції AP031C102KQT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP031C102KQT2A AP031C102KQT2A Виробник : AVX aps-1799.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF X7R 0603 10% Tol