AP035A101JQT2A
AP035A101JQT2A AVX Corporation
APS-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0603
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0603 5% Tol.
Інші пропозиції AP035A101JQT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP035A101JQT2A AP035A101JQT2A Виробник : AVX aps-1799.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0603 5% Tol