AP055C102JQT2A
AP055C102JQT2A AVX Corporation
APS-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0805 5% Tol.
Інші пропозиції AP055C102JQT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP055C102JQT2A AP055C102JQT2A Виробник : AVX aps-1799.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0805 5% Tol