AP061A181JQT2A
AP061A181JQT2A AVX Corporation
APS-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 180PF 100V NP0 1206
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 180pF C0G 1206 5% Tol.
Інші пропозиції AP061A181JQT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP061A181JQT2A AP061A181JQT2A Виробник : AVX APS-Series-1273684.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 180pF C0G 1206 5% Tol