AP128GPPSS25-R
AP128GPPSS25-R Apacer Memory America
Apacer%20Professional%202%205%20SSD_APxxxXPPSS25-R_Spec_v1%202.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB 2.5" TLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 550MB/s
Speed - Write: 500MB/s
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 128GB 2.5" TLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 500MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP128GPPSS25-R AP128GPPSS25-R Виробник : Apacer Apacer Professional 2 5 SSD_APxxxXPPSS25-R_Spec_v1 2.pdf Solid State Drives - SSD 128 GB - 5 V 128 GB 5V SATA3 2.5"