Продукція > APACER > AP512GPPSS25-R
AP512GPPSS25-R
AP512GPPSS25-R Apacer
Apacer Professional 2 5 SSD_APxxxXPPSS25-R_Spec_v1 2.pdf
Виробник: Apacer
Solid State Drives - SSD 512 GB - 5 V 512 GB 5V SATA3 2.5"
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 512GB 2.5" TLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 500MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP512GPPSS25-R Виробник : Apacer Memory America Description: SSD 512GB 2.5" TLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"