Продукція > KYOCERA AVX > APA0604221M002R
APA0604221M002R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 4mm; 220uF; 2.5VDC; 2.1A; SMD; ESR: 20mΩ; APA
Manufacturer series: APA
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 220µF
Height: 4mm
Diameter: 6mm
ESR value: 20mΩ
Body dimensions: Ø604mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 2.1A
Operating voltage: 2.5V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 4mm; 220uF; 2.5VDC; 2.1A; SMD; ESR: 20mΩ; APA, Manufacturer series: APA, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 220µF, Height: 4mm, Diameter: 6mm, ESR value: 20mΩ, Body dimensions: Ø604mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 2.1A, Operating voltage: 2.5V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h.