Продукція > KYOCERA AVX > APA0604221M006R
APA0604221M006R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 4mm; 220uF; 6.3VDC; 1.5A; SMD; ESR: 17mΩ; APA
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 220µF
Height: 4mm
Diameter: 6mm
ESR value: 17mΩ
Body dimensions: Ø604mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.5A
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 4mm; 220uF; 6.3VDC; 1.5A; SMD; ESR: 17mΩ; APA, Manufacturer series: APA, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 220µF, Height: 4mm, Diameter: 6mm, ESR value: 17mΩ, Body dimensions: Ø604mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.5A, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h.